Legal İnşaat Emlak Turizm Temizlik Bahçe Kültürleri San. ve Tic. A. Ş.
LFM olarak bizim için önce insan gelir diyoruz; çünkü, bu güzel gezegeni hep birlikte paylaşıyoruz.
LFM olarak "Daha İyi Hizmet" hedefimizin, kendimizle yarışmak anlamına geldiğinin bilincindeyiz.
LFM’i seçmekle, kendini müşteri hizmetine adamış personelin sunduğu imkanlardan yararlanacaksınız.
LFM temizlik ve hijyen uygulamasında ileri teknoloji, insan sağlığına ve dünya standartlarına uygun, doğayla uyumlu temizlik hizmetleri vermektedir.
Hedeflerimizi en üst seviyede seçmek ve uygulamak; bu sebeple müşterilerimizin bizi tercih etmelerini sağlamak ve doğru seçimi yapmış olduklarına inandırmaktır.
Kurulacak ve yapılanmakta olan binalarda işletmeye yönelik danışmanlık hizmeti de verilmektedir.
Dünya içerisinde bir başka dünyadır, sahip olduğumuz evimiz, iş yerimiz, ofisimiz, yazlığımız; yani sahip olduğumuz gayrimenkulümüz.

Oto Yıkama ve Bakım

Detaylı oto yıkama’da her farklı yüzeye kendilerine özel olarak üretilmiş WÜRTH ürünleri uygulanmaktadır.

  • Araçlarınızın uzman personellerce, dış yıkama, iç Yıkama, Cila, Pasta + Cila işlemleri yapılır. Aracınız sorumlu personel tarafından imza karşılığı bakıma alınır ve bakım sonrası araç sahibi ile kontrol edilerek yine imza karşılığı araç sahibine teslim edilir.
  • Detaylı oto yıkama son derece titizlik gerektiren ve zaman isteyen bir iştir. aracınızın temizliğinde kullanılan ürünlerin boyanıza zarar vermemesi gerekir. kullanılan havlu yada bezlerin doğru materyal olması gerekir yoksa boya yüzeyinde yuvarlak hologram şeklinde havlu izleri görülür. Firmamız aracınızı microfiber havlular ile yıkamaktadır, bu havlunun özelliği eğer toz parçası var ise bunu direkt içine hapseder boya ile temasını keser, aynı zamanda antistatik özelliği sürtünmeden doğan tozları çeken elektriği yok eder.
  • Detaylı oto yıkama’da her farklı yüzeye kendilerine özel olarak üretilmiş WÜRTH ürünleri uygulanmaktadır. aracınızın show arabası parlaklığına ulaştırmakta ve boya koruma ürünleri ile hem parlaklığını uzun süre muhafaza etmekte hemde boyasını bazı dış etkenlerden korumaktayız.

Pasta + Cila

Havadaki bu maddeleri ve etkilerini yok ettikten sonra boya yüzeyini yine bu maddelerden korumamız gerekir. bu uygulama hem aracınızın yüzeyini korur hemde üstündeki cilayı uzun süre muhafaza eder. Ayda bir yapılmasını öneririz.

Detaylı Dış Temizlik

Kauçuk Temizliği, Plastik Temizliği, Krom Temizliği, Boyalı tampon temizliği.

Detaylı İç Temizlik

Oto paspalarınızın kumaş bölümlerinin temizliği, kapı iç ve ön konsolun temizliği, kokuyok edici losyon, deri temizliği, Havalandırma temizliği.

Jant ve Lastik Temizliği

Başımızın belası Firen izleri için özel ürünümüz ile temizlik mükemmel temizlik yapmaktadır. Aynı zamanda lastiklerinize yeni görüntüsü vermekteyiz.

Cam Temizliği

Aracınızın camları iz kalmayacak mükemmel temizlenmekte.

Oto Yıkama ve Bakım

Oto Yıkama

Detaylı oto yıkama