Legal İnşaat Emlak Turizm Temizlik Bahçe Kültürleri San. ve Tic. A. Ş.
LFM olarak bizim için önce insan gelir diyoruz; çünkü, bu güzel gezegeni hep birlikte paylaşıyoruz.
LFM olarak "Daha İyi Hizmet" hedefimizin, kendimizle yarışmak anlamına geldiğinin bilincindeyiz.
LFM’i seçmekle, kendini müşteri hizmetine adamış personelin sunduğu imkanlardan yararlanacaksınız.
LFM temizlik ve hijyen uygulamasında ileri teknoloji, insan sağlığına ve dünya standartlarına uygun, doğayla uyumlu temizlik hizmetleri vermektedir.
Hedeflerimizi en üst seviyede seçmek ve uygulamak; bu sebeple müşterilerimizin bizi tercih etmelerini sağlamak ve doğru seçimi yapmış olduklarına inandırmaktır.
Kurulacak ve yapılanmakta olan binalarda işletmeye yönelik danışmanlık hizmeti de verilmektedir.
Dünya içerisinde bir başka dünyadır, sahip olduğumuz evimiz, iş yerimiz, ofisimiz, yazlığımız; yani sahip olduğumuz gayrimenkulümüz.

Bina ve Gayrimenkul Yönetimi

Kurulması planlanan binalar için arazi araştırması, değerlendirmesi, fizibilite çalışmaları, projelendirme, finansman, proje yönetimi, uygulama, kontrol ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Kurulacak ve yapılanmakta olan binalarda işletmeye yönelik danışmanlık hizmeti de verilmektedir.

Kullanımda olan binaların teknik işletmesi, bakımı, kullanılan sistemlerin modernleştirilmesi, enerji yönetimi ve tasarrufu, temizlik, bahçe bakımı/peyzaj,Partnerimiz ile güvenlik, catering, lojistik ve kolaylık hizmetleri sunmaktadır.

Sonuç olarak; siz faaliyet konunuza odaklanırken diğer bütün faaliyet konuları, işinin ehli LFM uzmanlarınca, verimliliğinizi artıracak ve en yüksek oranda performans almanızı sağlayacak şekilde yapılacaktır.

Gayrimenkul Yönetimi

Bina Yönetimi