Legal İnşaat Emlak Turizm Temizlik Bahçe Kültürleri San. ve Tic. A. Ş.
LFM olarak bizim için önce insan gelir diyoruz; çünkü, bu güzel gezegeni hep birlikte paylaşıyoruz.
LFM olarak "Daha İyi Hizmet" hedefimizin, kendimizle yarışmak anlamına geldiğinin bilincindeyiz.
LFM’i seçmekle, kendini müşteri hizmetine adamış personelin sunduğu imkanlardan yararlanacaksınız.
LFM temizlik ve hijyen uygulamasında ileri teknoloji, insan sağlığına ve dünya standartlarına uygun, doğayla uyumlu temizlik hizmetleri vermektedir.
Hedeflerimizi en üst seviyede seçmek ve uygulamak; bu sebeple müşterilerimizin bizi tercih etmelerini sağlamak ve doğru seçimi yapmış olduklarına inandırmaktır.
Kurulacak ve yapılanmakta olan binalarda işletmeye yönelik danışmanlık hizmeti de verilmektedir.
Dünya içerisinde bir başka dünyadır, sahip olduğumuz evimiz, iş yerimiz, ofisimiz, yazlığımız; yani sahip olduğumuz gayrimenkulümüz.

Misyonumuz

Hizmet işleri ile ilgili donanımı temin edip ve anında ihtiyaç duyulan yere ulaştırarak, müşterinin sürekli bağlılığını ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutarak, Hizmet sektöründeki fırsat ve tehditleri dikkate alarak tüm kaynakları en etkili biçimde kullanmak suretiyle beklentileri karşılamak ve LFM’nin liderliğini korumak ve güçlendirmektir.

LFM, bu hedef ve stratejiler doğrultusunda; yaratıcı, dinamik, bilgili ve motive olmuş, kaliteye ve bilgiye önem veren ekibiyle; açıklık, güven ve saygı ilkeleri çerçevesinde müşterilerinin beklentilerine uygun hizmet ihtiyacını karşılamak için; Şeffaf, Konuşan, Faaliyetlerin yerinde ve zamanında yürütüldüğü, İşlerin sahiplenildiği, Takım çalışmasının olduğu, Yetkilerin devredildiği, Müşteri Odaklı, bir şirket olarak;

Etkinliği, çevikliği ve örgütsel verimliliği ile; Müşterilerimize, Çalışanlarımıza, Topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmaktır.

Öncelikli misyonumuz hizmette mükemmeli yakalamaktır.

Ürün ve ekipmanlarımızı topluma ve çevreye karşı sorumluluk bilinci ile seçmeyi,

Hedeflerimize yüksek motivasyona sahip, takım ruhu taşıyan, eğitimli ve dinamik çalışanlarla ulaşmayı,

Kalitede liderlik, teknolojik sistemlerle çalışmanın prensip ve ilkeleri doğrultusunda öncü ve öncelikli hizmeti sağlamayı,

Türkiye’deki ve dünyadaki çözüm ortaklarımız, tedarikçilerimiz ile uzun vadeli işbirliği oluşturmak ve müşterilerimiz ile çalışanlarımıza da uzun vadeli değer yaratarak herkes için karlı bir büyüme sağlamayı misyonumuz olarak hedefliyoruz.

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Linkedin
Share On Pinterest
Contact us