Legal İnşaat Emlak Turizm Temizlik Bahçe Kültürleri San. ve Tic. A. Ş.
LFM olarak bizim için önce insan gelir diyoruz; çünkü, bu güzel gezegeni hep birlikte paylaşıyoruz.
LFM olarak "Daha İyi Hizmet" hedefimizin, kendimizle yarışmak anlamına geldiğinin bilincindeyiz.
LFM’i seçmekle, kendini müşteri hizmetine adamış personelin sunduğu imkanlardan yararlanacaksınız.
LFM temizlik ve hijyen uygulamasında ileri teknoloji, insan sağlığına ve dünya standartlarına uygun, doğayla uyumlu temizlik hizmetleri vermektedir.
Hedeflerimizi en üst seviyede seçmek ve uygulamak; bu sebeple müşterilerimizin bizi tercih etmelerini sağlamak ve doğru seçimi yapmış olduklarına inandırmaktır.
Kurulacak ve yapılanmakta olan binalarda işletmeye yönelik danışmanlık hizmeti de verilmektedir.
Dünya içerisinde bir başka dünyadır, sahip olduğumuz evimiz, iş yerimiz, ofisimiz, yazlığımız; yani sahip olduğumuz gayrimenkulümüz.

Hakkımızda

 Vizyonumuz Misyonumuz LFM olarak “Daha İyi Hizmet” hedefimizin, kendimizle yarışmak anlamına geldiğinin bilincindeyiz.Biz, her hizmet alıcısına zaman içinde ” Daha İyi Hizmet “e kavuşturacağımıza inanmaktayız.

LFM’i seçmekle, kendini müşteri hizmetine adamış personelin sunduğu imkanlardan yaralanacaksınız. Kişiye ve kuruma özel ilgimiz, sistemimizin gerektirdiği sürekli eğitim, teknik destek ve kaynaklarla birleşerek eşi bulunmaz bir hizmet sunmaktadır. Bunun yanısıra, müşteri ziyaretleri ve kalite kontrol araştırmalarıyla sizleri memnun etmeyi hedefleyen LFM tüm günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek amacıyla, size iletişim olanağı da sunmaktadır. LFM yöneticilerini, ihtiyaçlarınız hakkında sizinle konuşmak üzere,her zaman hazır bulacaksınız. Sorumlu elemanlarımız profosyonel ve süratli cevap vererek; müşterilerimize verdiğimiz vaadlerimizi yerine getirmektedirler.
Etkili iletişim hizmette mükemmelliğin Temel taşıdır…
LFM temizlik hizmetlerini “Facilities Management” kapsamında hizmet verdiği tüm işletmelere, şirketlere, AVM’lere, fabrika, okul ve hastanelere sunmaktadır. Geniş bir kültüre ve eğitim sistemlerine sahip olan LFM , sizlerin değişen arzularınızı ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, hizmetimizi güncel tutacaktır. Eğitim, Hedefimiz, bilgi, deneyim ve motivasyon ile yoğurulmuş kaliteli bir kadro ile başarımızı kanıtlamaktır. LFM için personel eğitimleri haftalık ve aylık periyodlarda uygulama tekniklerinden yeni kimyasal ve ekipman tanıtım eğitimlerine kadar uzanan teknik eğitimler ve müşteri ilişkileri eğitimlerinden hijyen eğitimine kadar geniş bir eğitim programı uygulanmaktadır. Takım Yönetimi, LFM, elemanlarının gelişimini odak noktası olarak alması; hizmetlerde tutarlı ve kaliteli insanların işbaşında olmasını zorunlu kılar. Yöneticilerimiz ve dinamik personelimiz eğitimleri ve sertifika sınavlarından ve elemelerden sonra işe başlamakta; eğitimi mütakiben, beklentileri belirleyen, amaca hazırlayan, sonuçları ölçen, izleyen, ödüllendiren kalite sürecinin kontrolü ile devam etmekteyiz. Çevre Dostu, LFM olarak bizim için önce insan gelir diyoruz; çünkü, bu güzel gezegeni hep birlikte paylaşıyoruz. Müşterilerimiz, elemanlarımız ve yaşadığımız toplumların sağlığı, güvenliği ve mutluluğu, çevre politikalarımıza yansıtılmaktadır. Kullandığımız tüm kimyasallar “Dünya Sağlık Örgütü” (WHO) standartlarında onaylı ürünlerdir. Hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti ön plandadır. Kalite kontrol departmanımız temizlik standartlarını en üst seviyede tutmak amacıyla, denetim raporları ve proje check-list’leri en ince ayrıntısına kadar incelenir, istenilen tüm hizmetler profesyonel bir kadro tarafından eksiksiz bir şekilde yerine getirilir. Siz faaliyet konunuza odaklanırken LFM temizlik ve hijyen uygulamasında ileri teknoloji, insan sağlığına ve dünya standartlarına uygun, doğayla uyumlu temizlik malzemeleri ve eğitimli personeli ile en yüksek oranda performans almanızı sağlayacak şekilde her zaman hizmetinizdedir.

Hedeflerimiz

legal temizlik hakkında

Şeffaflık

Şeffaf genel gider yönetimi ile maliyet kalemlerini açıkça değerlendirip, tasarruf önlemleri oluşturmaktadır.

Esneklik

Yatırımın her aşamasında veya mevcut binanın gereksinimlerinin sağlanmasında LFM ihtiyacınız olan tüm çözümleri üretmektedir.

Tasarruf

LFM yönetimi ile maliyetlerde %20’ye varan tasarruflar sağlandığı gibi finans kaynakları da yaratılmaktadır. Güvence LFM, teknolojisi ve yaratıcılığı ile işletmenizin güvencesidir.

İşbirliği

Yatırımcılar işlerine konsantre olup, verimlerini yükseltirken, LFM konusunun uzmanı olarak bina ve/veya işletmelerın kurulmasında ve yönetilmesinde ihtiyaç duyulan uygun ortamı hazırlar. Teknolojik ağı, teknik grubu, uzman kadrosu, finansman gücü, organizasyonu, kalitesi, sahip olduğu know-how, eğitim programları, insana ve insana verdiği değer ile LFM sorumluluk bilincinin ve yeniliğin simgesidir.