Legal Temizlik ve Bakım konusunda çözüm ortağınız.

Legal İnşaat Emlak Turizm Temizlik Bahçe Kültürleri San. ve Tic. A. Ş.

LFM olarak bizim için önce insan gelir diyoruz; çünkü, bu güzel gezegeni hep birlikte paylaşıyoruz.
LFM olarak "Daha İyi Hizmet" hedefimizin, kendimizle yarışmak anlamına geldiğinin bilincindeyiz.
LFM’i seçmekle, kendini müşteri hizmetine adamış personelin sunduğu imkanlardan yararlanacaksınız.
LFM temizlik ve hijyen uygulamasında ileri teknoloji, insan sağlığına ve dünya standartlarına uygun, doğayla uyumlu temizlik hizmetleri vermektedir.
Hedeflerimizi en üst seviyede seçmek ve uygulamak; bu sebeple müşterilerimizin bizi tercih etmelerini sağlamak ve doğru seçimi yapmış olduklarına inandırmaktır.
Kurulacak ve yapılanmakta olan binalarda işletmeye yönelik danışmanlık hizmeti de verilmektedir.
Dünya içerisinde bir başka dünyadır, sahip olduğumuz evimiz, iş yerimiz, ofisimiz, yazlığımız; yani sahip olduğumuz gayrimenkulümüz.

Aracımı nasıl temizlemeliyim


Arabalarımızın içine ne kadar özen göstersek de kirlenmesi, tozlanması kaçınılmaz. Özellikle çocuklu ailelerin arabalarının içi zamanla kötü bir hal alabiliyor. Kirli bir arabada zaman geçirmek sağlık açısından zararlı oluşunun yanında sürüş keyfini de kaçırır. Bu yüzden araba içi temizliği özen gerektiren bir temizliktir.

Arabalarıyla ilgilenmekten zevk alanlar, temizliği biraz çabayla kendi kendilerine yapabilirler. Araba içi temizliğinde dikkat etmemiz gerekenlerden biri, ev temizliği için üretilmiş kimyasalları araba için kullanmamaktır. Continue reading

Çim Bakım Takvimi


OCAK

Ocak ayı boyunca çim alan bakımı için yapılacak fazla bir işlem yoktur. Çim üzerine dökülen yapraklar temizlenmelidir. Donmuş çimlerin üzerinde ve su toplanmış alanların üzerinde yürünmemelidir.

ŞUBAT

Ilıman bölgelerde çim bakım işlemine bu ay içerisinde başlanabilir. Bu ayda oluşturulacak çim alanların alt yapı çalışmalarına hız verilebilir. İklim durumuna göre ayın ikinci yarısından itibaren rulo çim uygulamaları yapılabilir. Continue reading